Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Focus C-Max

01 јун. 20:48 ,

Se prodava Focus C-MAX

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 апр. 21:56 , ,

Ford Focus C-Max

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 18:34 ,

Ford Focus C-Max

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 12:18 , ,

Ford Focus C-MAX

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 05:11 , ,

FORD FOCUS C-MAX 1.6 DIZ REG 03.09.2020

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 септ. 04:25 , ,

Ford Focus C-Max

2 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
09 септ. 12:48 , ,

Ford Focus C-Max benzin -06

2 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 12:35 , ,

FORD FOCUS C-MAX 1.8TDCI VO ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 22:16 , ,

Ford Focus C-Max

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 18:52 , ,

Ford Focus C-Max

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 12:09 ,

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 јул. 16:35 , ,

FORD FOCUS C-MAKS -04 2.0 136ks tdci

2 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 00:56 , ,

FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCI 115 ks -05/06

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 12:38 , ,

Ford Focus C-Max

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 11:33 ,

Ford Focus C-Max 2.0cc 136ks ekstra

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 12:19 ,

Ford Focus C-Max 2.0cc 136ks ekstra

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 13:14 ,

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI GHIA

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 јул. 17:21 Претпријатие ,

FORD FOCUS C-MAX 1,6TDCI 90KS

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 18:00 ,

Ford Focus C-Max

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 14:24 ,

FORD FOCUS C MAX

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 11:15 , ,

Ford Focus C-Max

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 12:18 , ,

FORD FOCUS C-MAX SO FULL OPREMA

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 17:04 ,

Ford Focus C-Max 2.0 Registrirana+zelen karton -04

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 15:28 , ,

Ford Focus C-Max 1.6tdci -03

3 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 20:03 , ,

Ford Focus C-Max -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
15 септ. 23:37 ,

Ford Focus C-Max Ghia 109 ks tdci -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 21:14 ,

Ford Focus 1.6 Tdci CH-PRIVAT-AUTO-CH -08

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 мар. 00:42 ,

Ford Focus C-Max tdci 1.8 115ks -05

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 19:27 , ,

Ford C-Max 1.6 TDCI FULL OPREMA -09 NOVA KOLA

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан. 22:56 Претпријатие ,

FORD FOCUS C-MAX 1,6TDCI GHIA MODEL -03

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 17:58 ,

Ford Focus C MAX -05 2.0tdci 136ks 6 brzini od CH

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 13:17 ,

FORD FOCUS C-MAX 2.0TDCI Ghia 136ks -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 окт. 11:33 ,

FORD FOCUS C-MAX -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
30 јун. 18:00 ,

FORD FOCUS C-MAX 2,0TDCI CISTO NOV -03 ELIT AUTO

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 13:57 , ,

FORD FOCUS C-MAX -04 PLIN NEUVEZEN

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 18:24 , ,

Ford Focus C-Max -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
12 фев. 09:31 ,

Ford Focus C-MAX -06

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 12:14 , ,

FORD FOCUS 1 6 TDCI FUL KLIMA -05 PERFEKTEN

3 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
08 јан. 15:33 , ,

FORD FOCUS C-MAX -04

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток