Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Ford | Focus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 јун. 13:41 ,

FORD FOCUS 1.8TDCI

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 23:14 ,

Ford Focus 1.8tddi dzija oprema

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 15:31 Претпријатие ,

FORD FOCUS BENZIN FABRICKI PLIN 107 KW

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 18:07 ,

Ford Focus

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
07 ноем. 11:33 ,

FORD FOCUS

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
24 окт. 09:27 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS PERFEKTEN

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
21 септ. 12:32 ,

Ford Focus Ghia PERFECT

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 01:41 ,

Ford Focus Sedan 1.6 benzinec kako od salon

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
17 апр. 22:05 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI DIZEL

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 дек. 14:47 Претпријатие ,

FORD FOCUS II -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток