Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 дек. 22:46 Автомобили , Струмица

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
06 ноем. 13:36 Автомобили , Струмица

Ford Focus

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 19:23 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.8 TDCI

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
19 авг. 12:38 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Focus 1.8 TDI -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 16:49 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Focus

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
12 јул. 08:35 Автомобили , Струмица

Ford Fokus

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 07:32 Автомобили , Струмица

Ford Focus

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 22:58 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.8 tdci

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 19:05 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.8 tddi ekstra

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 18:13 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток