Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ford | Fusion

15 фев. 09:47 , ,

Ford Fusion

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 09:40 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.6 BENZIN REDIZAJN MODEL -07

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 15:13 , ,

Ford Fusion 1.4 TDCI -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 фев. 13:02 , ,

Ford Fusion 1.4 tdci

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 10:23 ,

Ford Fusion -07 1.4 TDCi

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
28 јан. 08:50 , ,

Ford Fusion 1.4 benz i plin

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 08:31 , ,

Ford Fusion prv sopstvenik

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 20:20 ,

Ford Fusion -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 јан. 19:54 ,

Ford Fusion -05

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 17:16 , ,

Ford Fusion -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
25 дек. 10:32 , ,

Ford Fusion -09

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
20 дек. 12:09 , ,

FORD FUSION 1.4 TDCI PERFEKT (AUTO ZVEKI)

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 17:41 , ,

Ford Fusion itno

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
23 ноем. 18:20 ,

FORD FUSION 1.4TDCI -09

3 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 02:54 ,

FORD FUSION 1.4TDCI 68KS -06

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 ноем. 16:33 ,

Ford Fusion 1.4 tdci -09

3 333 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 ноем. 18:25 ,

Ford Fusion

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 12:11 ,

FORD FUSION

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
17 окт. 10:28 , ,

Ford Fusion 1.4 tdci 50kw -07

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
14 окт. 12:35 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.4 TDCI 50kw REG -04 AVTOCENTAR

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
10 септ. 08:58 , ,

Ford Fusion

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
05 септ. 13:12 , ,

FORD FUSION 1.6 TDCI

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 09:38 , ,

Ford Fusion 1.4 benzin

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
11 авг. 02:28 , ,

FORD FUSION 1.4 CDTI 50kw -08

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 19:01 ,

Ford Fusion 1.6 TDCI 66KW 90KS

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 17:19 ,

FORD FUSION 1,4 tdci -03 ITNO I POVOLNO

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 јун. 20:03 , ,

Ford Fusion 1.4 tdci moze i zamena

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 23:10 ,

Ford Fusion 1.4 TDCi proizvoden -10

4 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар. 17:30 , ,

FORD FUSION AUTOMATIC DIZEL NAJEVTIN

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
27 мар. 00:07 , ,

FORD FUSION 1.6 BENZINEC

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 12:39 , ,

Ford Fusion -10

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
20 дек. 19:33 , ,

Ford Fusion

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
19 дек. 08:30 , ,

Ford Fusion 1.6 TDCi

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 10:37 ,

Ford Fusion 1.4 tdci

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
20 ноем. 19:01 ,

Ford Fusion full опрема 1.4

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 12:49 , ,

Ford Fusion 1.4 benzin ekstra

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
01 ноем. 15:56 , ,

Ford Fusion 1.4 tdci -07 Crosss

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
31 окт. 08:11 , ,

FORD FUSION -06 1.4 TDCI 4L 100 KLIMA EKSTRA

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 17:48 Претпријатие , ,

FORD FUSION 1.4TDCI -09

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 15:57 , ,

FORD FUSION 1.6TDCI 90KS -07 AUTO KODEKS

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
02 окт. 15:14 , ,

Ford Fusion 1.4 TDCi full opre vo odlicna sostojba

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
12 септ. 11:49 , ,

Ford Fusion 1.4 TDCI

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
30 авг. 21:30 ,

Ford Fusion 1.4 TDCI

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун. 15:47 , ,

Ford Fusion -06

3 790 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 23:05 ,

Ford Fusion ili moze zamena

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток