Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Galaxy

Денес 12:22 Претпријатие , ,

FORD GALAXY 2.0TDCI 103KW UNIKAT

4 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:34 , ,

FORD.GALAXY.1.9.TDI.01 GOD.KLIMA.7.SEDISTA.NOV.

3 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:58 ,

Ford Galaxy

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
08 авг. 10:56 Претпријатие ,

FORD GALAXY 1.9 TDI 7 SEDISTA -05 AVTOCENTAR

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 01:05 Претпријатие ,

FORD GALAXY 1.8 TDCI

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 јул. 09:49 ,

Ford Galaxy -97

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
24 јул. 23:52 , ,

Ford Galaxy 1.9tdi

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
29 мај 02:05 ,

Ford galaxy

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
21 мај 03:08 ,

Ford Galaxy 1900cc

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
21 апр. 19:41 , ,

Ford Galaxy 2.0 TDCi 7 sedista

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 21:26 , ,

Ford Galaxy 1.9TDI

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
21 мар. 09:17 ,

Ford Galaxy TDI 1.9

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 20:29 ,

Ford Galaxy

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
05 мар. 21:50 ,

FORD GALAXY 2.0TDCI 140KS GHIA

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 20:23 , ,

Ford Galaxy 2.0 TDCi Ghia 140 ks

4 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:04 ,

Ford Galaxy -00

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 11:06 , ,

FORD GALAXY 2.0 TDCI

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 08:58 ,

Ford Galaxy

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 08:23 ,

Ford Galaxy

3 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
14 јан. 16:30 ,

FORD GALAXY -05 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 13:07 ,

Ford Galaxy Karavan

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 09:11 ,

FORD GALAXY minivan

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
16 дек. 15:51 ,

FORD GALAXY 2.0 -07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 12:13 , ,

Ford Galaxy 2.0 GHIA

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 17:50 , ,

Ford Galaxy 2.0 GHIA

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 15:56 ,

Ford Focus

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 03:38 ,

Ford Galaxy

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 14:17 ,

Ford Galaxy 1.9 TDI

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 15:49 , ,

Ford Galaxy 2.3

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
30 септ. 02:22 , ,

Ford Galaxy vo top sostojba

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 40 000 - 44 999
11 септ. 16:45 , ,

Ford Galaxy 2.0 tdci

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 септ. 08:13 , ,

Ford Galaxy

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
03 септ. 21:11 , ,

Ford Galaxy

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 авг. 16:46 , ,

Ford Galaxy 1.9 Tdi -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 15:15 ,

Ford Galaxy

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул. 20:29 , ,

Ford Galaxy Ghia 2.0 TD

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 18:13 ,

Ford Galaxy Ghia panorama

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 21:58 ,

FORD GALAXY

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 11:21 , ,

Ford Galaxy

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
18 јун. 17:06 ,

Ford Galaxy

2 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 20:28 ,

FORD GALAXI 1.9 tdi FUL OPREMA

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 18:18 ,

Ford Galaxy

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 23:18 ,

Ford Galaxy

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 18:21 ,

Ford Galaxy Ekstra

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 22:29 ,

Ford Galaxy 1.9 -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 19:34 , ,

FORD GALAXY 1.9tdi

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 14:30 , ,

FORD GALAXY 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 13:02 , ,

Ford Galaxy 2.0 Tdci 7 sedista

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток