Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Ford | Galaxy | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 ноем. 21:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford galaxy 2.0 tdci

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
01 ноем. 18:51 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Galaxy 2.0 GHIA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 02:22 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Galaxy vo top sostojba

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 40 000 - 44 999
23 септ. 22:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Galaxy 2.0 tdci -08

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 16:56 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Galaxy 2.0 GHIA

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 16:45 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Galaxy 2.0 tdci

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 21:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Galaxy

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
28 авг. 09:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Galaxy

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 16:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Galaxy 1.9 Tdi -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток