Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Ford | Galaxy

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 апр. 11:36 ,

Ford Galaxy

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
09 мар. 21:11 ,

Ford Galaxy

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
08 мар. 12:21 ,

FORD GALAXY

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 11:57 ,

Ford Galaxy

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
29 авг. 23:27 ,

Ford Galaxy -00

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 16:59 ,

Ford Galaxy

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 02:33 ,

Ford Galaxy 1.9 TDI

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
22 апр. 23:28 ,

Ford Galaxy -00

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 15:35 ,

FORD GALAXY -02

4 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток