Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Ka

Вчера 18:27 , ,

Ford Ka 1.3

750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 00:45 ,

SE PRODDAVA AVTOMOBIL

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999
27 јул. 11:57 ,

Ford Ka 1.3 44kw -99 odlicen

940 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
22 јул. 14:47 , ,

FORD KA 1.3 benzin -00

1 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 03:14 ,

Ford ka

799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
18 јун. 23:11 ,

СЕ ПРОДАВА

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
18 јун. 23:04 ,

Се продава

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
08 јун. 09:27 Претпријатие , ,

FORD KA 1.3 REGISTRIRANA DO APRIL SO OPREMA

880 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 12:51 , ,

Ford ka

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 11:43 Претпријатие , ,

ODLICNA I EVTINA FORD KA 1.3 REG MOZE I ZAMENA

699 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 10:38 Претпријатие , ,

Ford Ka 1.3TDCi

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 03:58 , ,

Ford Ka Benzin/plin

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
04 мај 20:16 , ,

Ford Ka benzin/plin

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
02 мар. 17:50 ,

Ford Ka -97

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 60 000 - 64 999
10 фев. 17:03 ,

Ford Ka -09

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
27 јан. 10:52 Претпријатие , ,

EXTRA FORD KA -02 REGISTRIRANA CELA GODINA

1 050 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
23 јан. 20:54 , ,

Ford Ka 1.3 benzin

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
05 јан. 12:02 ,

Ford Ka

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
20 дек. 16:22 , ,

Ford Ka -01

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
31 окт. 10:42 , ,

Ford Ka 1.3 TDCI -10

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
27 окт. 15:15 , ,

FORD KA AIR CONDITION

870 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
26 окт. 14:27 , ,

Ford Ka

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
16 окт. 10:00 , ,

FORD KA -06 REGISTRIRANA SO KLIMA

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
07 окт. 11:12 , ,

Ford Ka 1.3i

1 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
30 авг. 13:14 Претпријатие , ,

FORD KA 1.3 60KS EVTIN ODLICEN REGISTRIRAN

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 09:18 ,

FORD KA -10

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
22 авг. 11:16 Претпријатие ,

FORD KA 1.2i 51kw REG -12 AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 03:00 , ,

se prodava

3 000 МКД

Година: 2010
Километража: 5 000 - 9 999
09 јун. 23:47 , ,

FORD KA -99 FULL OPREMA EXTRA

920 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
30 мај 13:19 , ,

FORD KA -06 REGISTRIRANA

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
30 апр. 22:51 ,

Ford Ka

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
26 апр. 08:35 Претпријатие ,

Ford Ka -12

4 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 18:50 ,

Ford Ka

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
27 мар. 22:04 , ,

Ford Ka

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
24 мар. 10:27 Претпријатие , ,

PRODAVAM VOZILO FORD KA REGISTRIRANO

450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
14 мар. 17:51 , ,

Ford Ka

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
05 јан. 16:49 , ,

Ford Ka

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
28 авг. 00:00 ,

FORD KA

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
16 авг. 13:40 ,

FORD KA

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
17 јул. 01:55 , ,

Ford ka so ful oprema klima atest plin

1 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
10 јул. 12:12 ,

FORD KA 1250ccm 70KS -08 BENZIN

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
25 мај 12:31 ,

Ford Ka 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 85 000 - 89 999
23 мај 11:05 ,

Ford Ka

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
12 мај 12:11 ,

Ford Ka 1.3i

1 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 16:26 , ,

Ford Ka

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток