Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Kuga

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Kuga | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:47 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:41 Претпријатие , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI FABRIKA 10 GOD FUL OPREMA

8 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:19 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:54 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 120KS -15

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
06 мар. 10:17 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 136KS KOZA PDC 4X4 -10 MT Auto

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
06 мар. 10:07 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA PANORAMA 4X4 -09 MT Auto

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
04 мар. 09:44 ,

FORD KUGA -11

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 03:42 Претпријатие ,

Ford Kuga - 2.0TDCi , 140ks - 12

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 23:33 , ,

Ford Kuga 2.0TDCi 136ks 4x4

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 23:20 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 00:15 ,

Ford kuga

378 342 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 13:46 , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4x4 Automatik -18

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
28 авг. 21:35 , ,

SE PRODAVA FORD KUFA 2009 CDTI 2.00

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 10:14 , ,

Ford Kuga -16

16 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
10 јул. 18:43 ,

FORD KUGA

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 14:10 , ,

Ford Kuga -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 13:29 , ,

Ford Kuga 2.0

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
12 јан. 14:02 ,

Ford Kuga -10

9 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан. 23:00 , ,

FORD KUGA -09 CDTI 2.00

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:15 ,

Ford Kuga

10 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 18:09 , ,

FORD KUGA -09 CDTI 2.00

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 20:54 ,

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 18:18 , ,

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 02:30 ,

Ford Kuga 4X4

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
14 јун. 02:30 ,

Ford Kuga TDCI 4X4

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
18 мај 20:48 , ,

FORD KUGA

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:33 ,

Ford Kuga Titanium 4X4 TDCI

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
01 јан. 03:17 ,

Ford Kuga Titanium

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 20:50 ,

Ford kuga 2.0 140cv

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 21:31 , ,

Ford KUGA 2.0TDCI -11

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 20:16 , ,

Ford Kuga

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
12 фев. 19:29 , ,

FORD KUGA 2.0 Dizel 4x4 FULL

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 00:55 , ,

Ford Kuga 2.0 140hp 2012

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
12 ноем. 12:08 , ,

FORD KUGA -08

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
07 авг. 13:30 , ,

Ford Kuga

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
09 фев. 15:59 , ,

FORD KUGA SERVISIRANA VO MI DA

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
22 септ. 21:14 , ,

FORD KUGA -09 EKSTRA CENA

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 13:16 , ,

Ford Kuga 2.0 TDci -11 Automatik 4x4 AWD

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
16 мар. 12:32 , ,

Ford Kuga -10

12 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
10 мар. 20:39 ,

FORD KUGA 2.0 TDI 4X4 TITANIUM -09

14 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Kuga | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации