Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Ford | Kuga

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 14:19 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

Ford Kuga 2.0tdci AutoMilano 6meseci garancija

11 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:08 , ,

FORD KUGA 2.0 tdci 136ks 4x4

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 23:47 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
10 јул. 18:43
Линк
,

FORD KUGA

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 09:42 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCi 4x4

7 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 14:10 , ,

Ford Kuga -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 13:29 , ,

Ford Kuga 2.0

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток