Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Ford | Kuga | Pazar3

Денес 10:59 Автомобили , Куманово

Ford Kuga 4x4 2.0 dizel 136ks Swiss Novo Mk Tablii

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 03:17 Автомобили , Куманово

Ford Kuga Titanium

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток