Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Maverick

19 јул. 08:14 ,

Ford MAVERICK XLT 4x4 - 2.3 BENZIN

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 16:13 ,

Ford Maverick 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 23:25 , ,

FORD MAVERICK

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 17:55 ,

Ford Maverick

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
11 окт. 14:36 ,

Ford Maverick 2.7 td

4 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 22:47 ,

Ford Maverick 2.7 TD so mk tablici

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 20:40 , ,

Ford Maverick -01

4 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 12:59 ,

Ford Maverick -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток