Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Ford | Maverick

12 окт. 20:40 , ,

Ford Maverick -01

4 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток