Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ford | Mondeo

10 јан. 23:52
Линк
, ,

FORD MONDEO 2 1.8i GLX 85KW PLIN

1 460 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 14:02 , ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200HP -11 AUTOMATIC MOZNA ZAM

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:12 , ,

FORD MONDEO 1.8 TDCI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:01 , ,

Ford Mondeo dizel 2.0 TDCI vo odlicna sostojba

2 090 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:21 ,

Ford Mondeo

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:33 Претпријатие , ,

FORD MONDEO 2.0 TDCi -05

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:48 , ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI -06 KLIMA OD CH NOVO FULL

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 15:24 , ,

Ford Mondeo

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
16 јан. 12:58 ,

Ford Mondeo karavan -01 2.0tddi registrirana

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
14 јан. 15:18 , ,

Ford Mondeo -10

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 21:38 ,

FORD MONDEO GHIA 2.2TDCI 115KW 155KS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 23:52 , ,

FORD MONDEO 2 1.8i GLX 85KW PLIN

1 460 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
07 јан. 17:52 , ,

Ford Mondeo 2

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
07 јан. 13:27
Линк
,

Ford Mondeo

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 06:32 , ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI Neuvezeno

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
31 дек. 12:42 Претпријатие ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM NAVI

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 19:36 ,

FORD MONDEO 2.0 -07

4 760 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 19:37 , ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 23:45 Претпријатие ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI GHIA Long 140hp -07

5 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 17:29 Претпријатие , ,

Ford Mondeo GHIA

64 400 МКД

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
03 дек. 15:14 Претпријатие ,

Ford Mondeo GHIA 01

56 000 МКД

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
01 дек. 16:31 ,

Ford Mondeo -96

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 04:08 ,

Ford Mondeo 1.8diz vo odlicna sostojba

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 15:16 , ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI kupena i odrzuvana vo Mida

5 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 09:19 , ,

FORD Mondeo

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 23:46 ,

Ford Mondeo 3

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
24 ноем. 21:58 , ,

Ford Mondeo 1.6 dizel

8 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 08:36 ,

Ford Mondeo mozna zamena

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
13 ноем. 19:10 , ,

Ford Mondeo 1.8 td karavan

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 01:08 ,

Ford Mondeo 2.0 tdci -03

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 21:02 Претпријатие , ,

FORD MONDEO 2.0 TDCi 136ks

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 15:12 ,

FORD MONDEO 2.0 150KS -08 BENZIN PLIN

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 10:35 , ,

Ford Mondeo

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
07 ноем. 15:34 ,

Ford Mondeo 2.0 TDI 150 HP-08 Full Oprema

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 09:15 ,

FORD MONDEO 2.0TDCi 150KS

14 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
31 окт. 14:31 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 01:58 ,

Ford Mondeo 2.0 Tdci -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 окт. 20:15 ,

FORD MONDEO

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
21 окт. 12:38 Претпријатие ,

Ford Mondeo 2.0 CDTI 140 KS / 6M

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 02:16 ,

FORD MONDEO 1.8 TD

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
20 окт. 13:08 ,

Ford Mondeo

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 19:30 ,

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 19:30 , ,

Ford Mondeo

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 12:15 , ,

Ford Mondeo 2.0TDCI 116 KS Zelen karton cela godin

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 17:57 ,

FORD MONDEO TITANIUM X 2.0 TNG -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 15:29 ,

Ford Mondeo Titanium 2.0 TDCI 130ks

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 10:44 ,

FORD MONDEO TITANIUM X 2.0 TNG -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 14:37 , ,

FORD MONDEO 2.0 dizel TITANIUM NEUVEZUVAN

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток