Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Ford | Mondeo | Pazar3

06 септ. 21:47 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Mondeo

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 21:51 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Mondeo

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток