Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Ford | Mondeo

31 мај 12:29
Линк
,

Ford Mondeo 2.0 Dizell -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:47 ,

Ford Mondeo -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 12:58 ,

Ford Mondeo

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 15:18 , ,

Ford Mondeo -10

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 15:34 ,

Ford Mondeo 2.0 TDI 150 HP-08 Full Oprema

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
31 окт. 14:31 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 01:58 ,

Ford Mondeo 2.0 Tdci -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 22:51 , ,

Ford Mondeo

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 22:17 , ,

Ford Mondeo

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 18:22 ,

Ford Mondeo

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 08:03 ,

Ford Mondeo

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 08:30 ,

Ford Mondeo 2.0 dizel lizing 24 rati bez kamata

2 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 22:31 ,

Ford mondeo -06

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 17:25 , ,

Ford Mondeo

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
04 апр. 18:21 ,

Ford Mondeo TDDI

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 10:21 ,

Ford Mondeo karavan 2.0Tdci

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 15:54 ,

Ford Mondeo tddi zamena so moja doplata

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 19:10 ,

FORD MONDEO 2.0 CDTI FULL OPREMA

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 11:32 ,

Ford Mondeo

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 21:25 ,

FORD MONDEO 2.0 CDTI FULL OPREMA

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 10:09 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI Automatic

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 21:03 , ,

FORD MONDEO 1.8TD

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
19 дек. 14:42 , ,

Ford Mondeo ghia

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 12:49 ,

Ford MONDEO -97

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
01 фев. 12:54 ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 јан. 14:32 ,

Ford Mondeo karavan -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан. 08:24 , ,

Ford Mondeo -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 17:51 , ,

Ford Mondeo -05 mnogu dobro socuvan

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 04:06 , ,

Ford Mondeo -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 19:36 , ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI -04

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
12 окт. 05:08 , ,

Ford Mondeo -01

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 13:35 , ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 15:50 , ,

FORD MONDEO 20TDCI 131PS -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг. 15:48 ,

Ford Mondeo Gia -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 08:04 ,

Ford Mondeo disel -02 odlicna sostojba

3 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 19:53 , ,

Ford Mondeo -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 22:52 ,

Ford Mondeo -99 Auto Salon Aktiv

2 099 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 12:21 ,

Ford Mondeo -97 auto salon aktiv

2 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 12:13 ,

Ford Mondeo auto salon Aktiv - 99

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток