Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Orion

10 окт. 23:53 ,

FORD ORION 1.6 CLX

Година: 1992
Километража: 50 000 - 54 999
09 апр. 00:20 ,

Ford Orion 1.8

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
08 дек. 19:20 ,

Ford Orion

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 19:14 , ,

Ford Orion

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 18:08 ,

Ford Orion extra

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
19 јул. 23:19 ,

Ford Orion moze zamena

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 110 000 - 119 999
20 мар. 20:12 ,

Ford Orion vo odlicna sostojba

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар. 19:22 ,

Ford Orion

450 ЕУР

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 18:13 , ,

Ford Orion 1.4 -94

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
18 ноем. 11:10 ,

Ford Orion -84

500 ЕУР

Година: 1984
Километража: 0 - 4 999
16 ноем. 04:19 ,

Ford Orion -99

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
16 окт. 13:53 ,

Ford Orion -92

750 ЕУР

Година: 1992
Километража: 20 000 - 24 999
30 септ. 16:41 ,

Ford Orion Ghia -93

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 16:04 , ,

Ford Orion -93 moze zamena za pomalo

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
08 апр. 12:39 ,

Ford Orion -92

850 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 20:23 ,

Ford Orion -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 20:15 ,

Ford Orion 1.8 Dizel -97

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
31 окт. 19:56 , ,

FORD ORION -93 1.4 PLIN MOZE ZAMENA

450 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
27 авг. 16:28 ,

Ford Orion -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 21:33 ,

Ford Orion -92

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 20:19 ,

Ford Orion -92 Benzin

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток