Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Probe

Денес 16:48 , ,

Ford Probe

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун. 19:11 , ,

Ford Probe 2.0i GTA -95

1 290 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
06 септ. 14:13 ,

FORD PROBE GT V6 2.5 USA

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
01 септ. 18:07 ,

Ford Probe

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
22 јул. 04:33 ,

FORD PROBE ITNO

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 15:45 , ,

Ford Probe -94

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
13 авг. 11:27 , ,

Ford Probe 2.5 v6 sport verzija -93

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 23:43 , ,

Ford Probe 2.0i GTA -95

1 790 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 12:38 ,

Ford Probe -97

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
17 апр. 11:15 ,

Ford PROBE -97

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 20:10 , ,

Ford Probe 2.5 v6 Sport Verzija moze zamena -92

1 500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 18:35 , ,

Ford Probe 2.0 16v so plin - 95

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток