Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | S-Max

04 авг. 14:27 Претпријатие , ,

FORD GALAXY S-MAX 2.0TDCI 7 SEDISTA

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 12:48 , ,

FORD S-MAX 2.0TDCI -06 PANORAMA FULL

5 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 18:30 , ,

Ford S-Max 2.0 cdti -10

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 10:21 Претпријатие , ,

FORD S-MAX 2.0TDCI GHIA 7SEDISTA-07

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 09:41 , ,

Ford S-Max

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 15:09 ,

Ford S-MAX Titanium 2.0 -09

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 17:26 , ,

FORD S MAX TDCI -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 10:32 Претпријатие ,

FORD S MAX 2.0 TDCI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 10:17 Претпријатие ,

FORD S-MAX TDCI

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 23:12 , ,

Ford S-Max

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 09:54 , ,

Ford S-max 2.0 tdci 140 ks moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 16:34 ,

FORD S-MAX

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 11:30 , ,

FORD S MAX 2.0 TDCI AVTOMATIK

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
07 окт. 21:26 Претпријатие , ,

FORD S-MAX 2.0CDTI 14OKS

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 јул. 19:42 , ,

Ford S Max odlicna sostojba

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 19:56 , ,

Ford S-Max

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 15:58 ,

FORD S-MAX 1.8 TDCI 7 SEDISHTA -06 GODINA

6 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 мај 17:54 , ,

Ford S Max

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 13:58 ,

Ford S-Max titanium Makedonski cena po dogovor

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 фев. 07:36 ,

FORD S-MAX 2.0 TDCI ALEK..PRODADENA

6 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
12 јан. 22:07 ,

FORD S-MAX 2.0 TDCI-06 TITANIUM FULL NEW FACE

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 дек. 19:18 , ,

Ford S Max 2.0Tdci Ghia

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 14:06 , ,

Ford S-Max 2.0tdci ghia

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 22:57 , ,

Ford S-MAX registriran vo odlicna sostojba

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
26 авг. 16:56 ,

Ford S-Max

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 02:04 ,

Ford S-Max

12 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 14:36 ,

FORD S-MAX

12 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 09:41 , ,

Ford Wag S-Max

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 21:35 Претпријатие , ,

FORD S MAX 2.0 TDCI AUTOMEXPO REGISTRIRAN

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 10:11 ,

Ford S-Max 2.0 -12

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 12:18 , ,

Nov Ford S-Max -14

16 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999
28 окт. 21:22 ,

Fors S-Max -12

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 13:41 ,

Ford S-Max Navi -12

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 20:20 ,

Ford S-Max -06

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 21:00 , ,

Ford S-MAX 1.8 tdci ekstra socuvano full oprema

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 17:33 , ,

FORD S-MAX TITANIUM 2.0 TDCI -08

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
31 окт. 22:36 , ,

Ford S-MAX WA6 -07

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
31 окт. 17:43 , ,

Ford S-MAX WA6 -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток