Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Ford | S-Max

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


11 јун. 12:48 , ,

FORD S-MAX 2.0TDCI -06 PANORAMA FULL

5 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 18:30 , ,

Ford S-Max 2.0 cdti -10

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 10:21 Претпријатие , ,

FORD S-MAX 2.0TDCI GHIA 7SEDISTA-07

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 09:41 , ,

Ford S-Max

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 15:09 ,

Ford S-MAX Titanium 2.0 -09

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 17:26 , ,

FORD S MAX TDCI -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток