Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Streetka

Вчера 15:20 , ,

FORD Streetka

3 330 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
31 јул. 15:17 , ,

Ford Streetka cabrio Pininfarina moze zamena

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 22:09 ,

Ford Streetka

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 18:25 , ,

Ford Streetka 1.6 Svajcarsko NOVO

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
14 окт. 20:30 , ,

KABRIOLET FORD STREETKA

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
13 јул. 18:03 ,

Ford Streetka -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток