Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Ford | Taunus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 јан. 18:30 ,

Ford taunus 1974

2 800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 90 000 - 94 999
04 септ. 21:03 ,

Ford Taunus 20M 2000S V6 P7B

10 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 45 000 - 49 999
01 јул. 14:12 ,

FORD 12-M TAUNUS

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
12 мар. 14:55 ,

Ford 12-M Taunus -70

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 11:40 , ,

FORD TAUNUS 1.6 GT

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
11 ноем. 14:59 ,

Ford 12-M Taunus

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
17 јан. 20:03 , ,

Ford Taunus L -71

1 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
21 окт. 18:13 , ,

Ford Taunus kupe -67

2 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 50 000 - 54 999
07 окт. 20:33 , ,

Ford Taunus M12 old timer -60

Година: 60-тите
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 22:11 ,

Ford Taunus 2.0 -70

600 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток