Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Taurus

30 јан. 23:39 , ,

Americki Ford Taurus

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток