Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Thunderbird

31 јул. 18:29 , ,

Ford Thunderbird

4 700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 40 000 - 44 999
27 јун. 16:36 ,

Ford Thounderbird

5 555 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Кон почеток