Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ford | Tourneo

Денес 00:36 ,

Ford Tourneo -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:01 ,

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 08:49 , ,

Ford Tourneo Connect

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
04 јан. 14:20 ,

Ford Tourneo Connect patnicko 1.8tdci -07

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг. 02:28 ,

Ford conect

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 13:51 ,

Ford Tourneo connect 1.8 tdci Itno

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
12 септ. 15:12 ,

Ford Tourneo

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 12:57 ,

Ford Tourneo

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 11:07 ,

FORD TOURNEO DIESEL

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 19:40 , ,

Ford Tourneo od CH

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
28 јул. 13:36 ,

FORD TOURNEO PATNICKI

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 08:29 ,

Ford Tourneo Connect

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
15 фев. 13:22 , ,

Ford Tourneo

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 21:14 , ,

Ford Torneo 1.8TDCI -04

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 20:12 ,

Ford Tourneo Connect -04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
28 септ. 17:27 ,

Ford Tourneo Conect TDCI -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 09:50 ,

Ford Tourneo Connect

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 18:56 ,

Ford Transit -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 22:05 , ,

Ford Tourneo -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток