Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Ford | Tourneo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 ноем. 08:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Tourneo Connect

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 21:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FORD TOURNEO CONECT maxi 1.8 tdci 110 ps CH

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 19:40 Автомобили , Скопjе , Петровец

Ford Tourneo od CH

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
15 фев. 13:22 Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Tourneo

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 22:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Tourneo -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток