Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Transit

Денес 11:44 , ,

FORD TRANSIT CONNECT 1.8 TD

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
03 авг. 03:07 , ,

FORD TRANZIT CUSTOM 2016 GODINA

17 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
29 јул. 08:27 , ,

FORD TRANSIT 2.2 DTDI AKTIV BUS 8/1 - 09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 15:53 ,

Ford transit 2008

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 16:36 ,

Ford Transit

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:40 ,

Ford Transit

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 15:03 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT CHASSIS NOV -19

22 797 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
07 јун. 03:46 , ,

Ford Transit Frigo

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 06:43 ,

Ford Transit

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 14:22 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT CONNECT

3 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 21:36 , ,

Ford transit connect 1.8 tdci 2010god.ful oprema

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 18:37 , ,

Ford Transit 2.2 81kw -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 01:25 , ,

Ford Tranzit

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
13 мар. 18:15 ,

Ford Transit 2.2 Dizel

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 мар. 20:34 ,

Kombe

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
30 јан. 16:03 ,

Ford Transit -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 дек. 17:23 ,

Ford Transit

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 дек. 16:55 , ,

FORD TRANSIT CONNECT 1.8 TD

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
02 дек. 21:47 ,

Ford Tranzit

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 01:07 , ,

FORD TRANSIT CONNECT 1.8DI

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 12:49 ,

FORD TRANSIT -15 2.2DIZEL NOV UVOZ REG.MK CELA GOD

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
07 ноем. 15:58 , ,

Ford Transit

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 16:19 Претпријатие , ,

Ford Тransit dupli gumi

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 ноем. 15:58 Претпријатие , ,

Ford transit 2.4

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
17 окт. 21:34 , ,

Ford Transit

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт. 19:06 , ,

Ford Transit 2.2 TDCI -10

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
29 септ. 03:10 ,

Ford Transit

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
26 септ. 13:46 ,

Ford Transit 120 CL TD

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 14:06 , ,

FORD TRANSIT

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 16:08 , ,

FORD TRANSIT CONNECT 1.8 TdCi-PIKAP TOVARNO

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 12:30 , ,

Ford Transit turneo 8+1

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 14:16 , ,

Ford Transit -03

Година: 2003
Километража: 450 000 - 499 999
24 јун. 14:36 , ,

KOMBE FORD TRANZIT

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
14 јун. 14:11 ,

Ford Transit 2.0 -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 01:34 , ,

Ford Transit

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 17:32 ,

Ford Conect 1.8 TDCI -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 22:10 , ,

Ford Transit

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 23:41 ,

Ford Transit

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
28 мар. 00:33 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIZEL

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 14:25 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIZEL

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 20:43 , ,

Ford Transit 2.2 na lanche -10 10+1 sediste

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 12:20 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 19:04 ,

Ford transit 8+1 patnicko

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
01 мар. 14:21 , ,

Ford Tranzit tovarno vozilo

7 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 12:47 , ,

Ford transit 2.5

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 12:47 , ,

Ford transit

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 17:46 ,

Ford TRANSIT 2.2 TDCI 110 PS

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток