Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Ford | Windstar

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 јул. 16:04 ,

FORD WINDSTAR USA

4 444 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
29 авг. 12:47 ,

Ford Windstar 7 sedishta -03

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
24 апр. 17:33 ,

Ford Windstar sel -00

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
09 септ. 12:20 ,

Ford Windstar Sel -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 14:15 , ,

Ford Windstar 7 Sedista Plin -00

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток