Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford | Делчево

C-Max , 2
Escort , 5
Fiesta , 11
Focus , 15
Galaxy , 4
Ka , 1
Kuga , 1
Mondeo , 6
Orion , 1
S-Max , 1
Tourneo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 12:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 08:03 Претпријатие ,

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2010 god

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:05 ,

Ford Mondeo TDCI

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
27 јан. 19:35 Претпријатие ,

FORD S-MAX 1.8 TDCI 125 ks. 2008 god

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 23:20 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 07:17 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW 2010 god.

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
15 ноем. 21:39 Претпријатие ,

Ford focus 1.8 tdci 115hp

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 ноем. 19:58 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW 2006 God

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 07:13 Претпријатие ,

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 авг. 08:15 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god.

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 јан. 18:44 Претпријатие ,

FORD C-MAX 1.8 TDCI 110 ks -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 21:35 ,

Ford Focus 1.6 TDCI

3 440 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 15:18 ,

Ford Focus 1.6 TDCI

3 440 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 19:37 ,

Ford Escort

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
06 окт. 19:13 ,

Ford Escort

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 160 000 - 169 999
01 септ. 22:48 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 08:36 ,

Ford Focus 1.8 TDDI 90 KS

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 13:10 ,

Ford Fiesta 1.25 zetek motor -01 so klima

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 16:18 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI 118 ks

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 23:33 ,

Ford Fiesta 1.3

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:44 ,

Ford Mondeo na delovi 85kw 116ks tddi

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 12:08 ,

Ford Galaxy

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 14:59 ,

Ford Focus super ponuda

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 23:07 ,

Ford Escort 1.8 td

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 22:10 ,

Ford Escort

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
24 окт. 15:28 ,

FORD MONDEO

350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
19 мај 14:30 ,

Ford KA

1 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
11 мај 17:51 ,

Ford Focus tdci

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
11 мај 14:13 ,

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
18 апр. 20:46 ,

Ford Fiesta 1.8d

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр. 20:20 ,

Ford Galaxy za MERAK

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 20:34 ,

Ford Galaxy

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 19:46 ,

Ford Focus -00

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 10:33 ,

Ford Fiesta moze i zamena

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 13:53 ,

Ford Orion -92

750 ЕУР

Година: 1992
Километража: 20 000 - 24 999
22 септ. 02:51 ,

Ford Mondeo 1.8 td -96

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 07:03 ,

Ford Fiesta -97

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
11 апр. 09:45 ,

FORD FOCUS TDDI 1.8 -02

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 20:12 ,

Ford Tourneo Connect -04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан. 13:20 ,

Ford Escort 1.8 d -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
20 дек. 18:42 ,

FORD MONDEO 1.8 16V ZETEC -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 15:07 ,

Ford Galaxy -97

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул. 12:16 ,

FORD FOCUS 1.8TDCI -03 GHIA

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 17:59 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -03

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 17:01 ,

Ford Focus 1.8tddi -02

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 16:30 ,

FORD MONDEO 1.8 16V ZETEC -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации