Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford | Куманово

Aerostar , 1
C-Max , 7
Courier , 2
Escort , 37
Explorer , 1
Fiesta , 32
Focus , 53
Fusion , 2
Galaxy , 18
Ka , 9
Kuga , 3
Maverick , 1
Mondeo , 33
Mustang , 2
Orion , 2
Probe , 3
Puma , 4
S-Max , 1
Taunus , 1
Tourneo , 2
Transit , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:53 ,

Ford Kuga 2010 2.0 dizel navi kamera

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:44 ,

Ford Kuga 2010 2.0 dizel navi kamera

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:07 ,

FORD ESCORT 1.8 TD 90ks

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 21:42 ,

Ford Ka 1.3 full oprema

950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 19:23 ,

Ford Fiesta 1.2 60kw 2009

4 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
26 апр. 16:44 ,

Ford Transit 1983

799 ЕУР

Година: 1983
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 02:52 ,

Се продава Ford Mondeo

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 00:06 ,

СЕ ПРОДАВА ФОРД ФОКУС 2008

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 19:08 ,

Ford ka 2002 god vo odlicna sostojba

1 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
26 мар. 09:57 ,

Ford C-Max 1.5 tdci 120ks kako nov

11 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
24 мар. 20:13 ,

Mustang 3,7 benzin

28 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
20 мар. 18:59 ,

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:12 ,

Ford Focus 1.4 neuvezuvan

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
25 фев. 14:21 ,

Ford Mondeo

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 11:51 ,

Ford Fiesta

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 21:11 ,

FORD MONDEO GHIA 2.0 TDCI MOZNA ZAMENA

1 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 20:04 ,

Ford fiesta 2006

2 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
08 фев. 12:18 ,

Ford Fiesta -06

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
15 јан. 21:09 ,

Se prodava Ford Focus 1.8 TDDI

1 МКД

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 18:21 ,

FORD FOCUS 1.8 Tddi ghia

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 04:46 ,

FORD ESCORT 1.6

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
17 ноем. 23:12 ,

FORD ESCORT 1.6

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 22:07 ,

Се продава Форд Фокус

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 14:07 ,

Ford Fiesta -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
23 јул. 22:02 ,

Ford Focus 1.8tdci

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 16:10 ,

Ford Escort 1.8 -96

1 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 18:52 ,

FORD MONDEO 2.0 -07

4 760 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 19:24 ,

Ford C Max1.6 Tdci 64.000 km Titanium

11 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
06 мај 21:45 ,

Ford Fiesta 1.4tdci -09

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 23:07 ,

Ford Mondeo -07

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 17:27 ,

Ford Fiesta -95

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
09 јан. 15:02 ,

Ford Fiesta

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 дек. 17:23 ,

Ford Transit

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 21:47 ,

Ford Tranzit

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 12:49 ,

FORD TRANSIT -15 2.2DIZEL NOV UVOZ REG.MK CELA GOD

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
01 ноем. 18:25 ,

Ford Fusion

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 18:12 ,

Ford Escort 1.8TDI

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
08 окт. 19:57 ,

Ford Escort 1.8 -99 16v

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 17:09 ,

Odlicna Ford Fiesta poradi zaminuvanje vo stranstv

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
30 септ. 12:35 ,

Ford Fiesta so plin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
21 септ. 20:50 ,

FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCI - 07 ITNO

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 21:03 ,

Ford Taunus 20M 2000S V6 P7B

10 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 45 000 - 49 999
31 авг. 22:53 ,

Ford Mondeo mozna zamena

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
29 авг. 12:25 ,

Ford Focus 1-8 TDCI

2 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
25 авг. 10:05 ,

Ford Mondeo -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 20:03 ,

Ford Focus 1.6. TDCI

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 12:12 ,

Ford Eskort 1.8 diesel vo top forma

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 02:27 ,

Ford Focus

1 111 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации