Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Great Wall | Hover H5 (Haval H5)

11 авг. 12:58 Претпријатие , ,

GREAT WALL HOVER H5 -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
14 јул. 19:29 , ,

HOVER H5 BENZIN PLIN 4X4

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 21:31 ,

Great Wall Hover H5

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток