Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda

Accord , 77
Aerodeck , 1
CR-V , 60
CR-Z , 1
CRX , 3
Civic , 219
FR-V , 16
HR-V , 5
Insight , 1
Integra , 2
Jazz , 40
Legend , 8
Odyssey , 2
Prelude , 9
S2000 , 1
Shuttle , 1
Денес 05:38 ,

Honda fr-v -07

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:41 Претпријатие ,

HONDA CIVIC 2.2 i-CTDI 6 BRZINI EXECUTIVE 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:24 , ,

SE PRODAVA HONDA ACORD

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:36 ,

Honda CR-V

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:03 , ,

Honda Accord -09

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:40 , ,

HONDA CR-V 2.0 i-VTec 155hp -10

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:46 , ,

HONDA LEGEND V6

950 000 МКД

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
03 дек. 22:40 , ,

Honda CR-V 4x4 -08 Benzin + plin neuvezena, perfektna

9 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 22:30 , ,

Honda CR-V 4x4 -08 Benzin + plin neuvezena, perfektna

9 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 16:37 , ,

SE PRODAVA HONDA ACCORD

3 990 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 14:12 ,

HONDA CIVIC 2.2i CDTI DIESEL -06

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 дек. 12:04 , ,

Honda Civic Type R 400+hp

40 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
03 дек. 11:05 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 21:39 , ,

Honda CR-V 2.0 benzin plin (neuvezen)

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 19:17 ,

Honda Odyssey EX L mini van -00

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 18:48 Претпријатие ,

HONDA JAZZ 1.4 I UVOZ OD SVAJCARIA SO EXTRA OPREMA

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:45 , ,

Honda Jazz 1.4 Full Oprema -06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 15:13 , ,

SKODA FELICIA -01 1.6 TNG KLIMA REG

1 099 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 11:40 , ,

HONDA CIVIC 2.2d -07 Registrirana Zelen Karton 09/2021

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 18:26 Претпријатие , ,

Honda Civic 2.2 cdti ekstra moze zamena

5 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 14:52 , ,

HONDA CIVIC 1.8 BENZIN 103kw

6 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 10:40 Претпријатие , ,

HONDA JAZZ 1.2I UVOZ GERMANIJA

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 01:34 Претпријатие , ,

HONDA JAZZ 1.4 i CH

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 18:08 ,

HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI UVOZ OD CH ������������ ODLICNA

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 11:39 , ,

Honda Accord Type-S

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 11:07 , ,

Honda CR-V (benzin-plin)

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
20 ноем. 18:20 , ,

HONDA CIVIC -91

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
16 ноем. 15:00 , ,

Honda CR-V 2.2 4WD Automatic

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
16 ноем. 13:00 , ,

Honda Civic 2.2 d 140 ks

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
14 ноем. 13:29 , ,

Honda Jazz -04

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 09:35 Претпријатие ,

Honda Accord 2.2 Ctdi SportFace

5 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 20:24 , ,

HONDA JAZZ 1.4i TYPE S

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 13:26 Претпријатие ,

HONDA JAZZ 1.4

2 799 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 16:17 ,

HONDA CIVIC 2.2 CDTI 140ks ** UVOZ CH**

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 10:01 Претпријатие , ,

HONDA JAZZ 1.2 BENZ 148.000KM -07 AUTO ZVEKI

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 09:57 Претпријатие , ,

HONDA CIVIC 2.2 CDTI 2010 god (AUTO ZVEKI)

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 13:16 , ,

Honda civic 2.2 i-cdti 2006

4 490 МКД

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 23:22 Претпријатие , ,

HONDA CIVIC 2.2 cdti CH

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
28 окт. 21:44 ,

HONDA ACCORD 2.2 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 19:56 , ,

Honda Civic 2.2 -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999


Кон почеток