Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | Aerodeck

10 јун. 00:50 ,

Honda Aerodeck -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток