Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | CR-V

Вчера 19:36 ,

Honda CR-V

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:40 , ,

HONDA CR-V 2.0 i-VTec 155hp -10

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 03:10 ,

Honda CRV uvezena od CH - vtora raka

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 16:25 ,

Honda CRV

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
29 мај 23:27 ,

HONDA CR-V

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 23:21 , ,

Honda CR-V vo odlicna sostojba

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 12:25 ,

Honda CR-V 2.2CTDI

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
09 фев. 10:07 ,

Honda CR-V

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 фев. 00:03 , ,

Honda CR-V

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
02 фев. 16:59 ,

HONDA CR-V -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 08:56 Претпријатие ,

HONDA CR-V 2.2 4x4 140KS -08

6 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 17:23 , ,

Honda CR-V 2.0 benzin plin neuvezena

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 02:21 , ,

Honda CR-V

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 08:13 ,

HONDA CRV 2.2I-CTDI 4X4 EXECUTIVE

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 19:49 ,

HONDA CR-V 2.0 147KS

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
20 окт. 17:16 , ,

Odlicno socuvana Honda Cr v 2.0 TNG automatic plin

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 13:20 ,

Honda CR-V

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 15:10 ,

Honda CR-V 2.0 i-VTEC 155 KS 4-WD

20 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
23 јул. 14:17 ,

Honda CR-V 2.2 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 14:05 ,

HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 18:02 , ,

Honda cr-v

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
17 мај 20:44 ,

Honda CRV 2.2

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 12:42 , ,

Honda CR-V LPG

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 15:19 , ,

Honda CR-V

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
15 ноем. 18:50 , ,

Honda CR-V

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 15:13 ,

Honda CRV 4x4

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 11:36 , ,

HONDA CRV 2.2 DIZEL

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
18 авг. 08:11 , ,

HONDA CR-V 4X4 pogon 2.2CTDI 140KS LANCE -06

6 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 20:07 , ,

Honda CR-V bez zamena ekstra socuvana

10 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
28 мар. 01:12 , ,

HONDA CR-V ODLICNO SOCUVANA

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 13:39 , ,

HONDA CRV 2.2 DIZEL LUXERY

8 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 21:19 , ,

Honda CRV 2.2 ictdi 4x4

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 06:31 ,

Kupena vo ch

12 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 16:51 , ,

Honda CRV 2.4 160 konjski sili

5 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 02:33 ,

Honda CR-V

10 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 окт. 21:52 , ,

HONDA CR-V 2.2I CTDI 103KW 4X4 MOZE ZAMENA

12 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 окт. 16:18 , ,

HONDA CR-V

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 20:22 ,

HONDA CR-V 2.2 150ks

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 17:59 , ,

Honda CR-V na bugarski tablicki

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 13:53 ,

Honda CR-V

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 23:49 ,

Honda CR-V

10 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 22:25 , ,

HONDA CRV 2.2 CRDT 4X4 140PH REGISTRIRANA

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 19:46 ,

Honda CR-V ITNO

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
04 ноем. 14:23 ,

Honda CV-R 2.0. -02

5 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
18 окт. 23:25 , ,

HONDA CR-V 4X4 ekstra sostojba -06

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 06:42 , ,

Honda CRV -05 plin atest kako nov najubava

7 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
28 фев. 14:31 , ,

Honda CR-V -00

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 21:50 ,

Honda CR-V -00

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток