Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | CR-Z

05 фев. 16:30 ,

HONDA CR-Z HYBRID 2010

10 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток