Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Honda | Civic | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 13:58 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda Civik 2.2 dizel -07

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
10 ноем. 13:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda Civic 2.2 I CTDi Extra cena

4 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 ноем. 20:49 Автомобили , Скопjе , Зелениково

Honda Civic 1.4 i 75 HP

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 21:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda Civic 2.2i-CDTI

6 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 окт. 11:44 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda Civic -97 odlicna Evtina

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 21:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Honda Civic 2.2 cdti

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 13:39 Автомобили , Скопjе , Бутел

Honda Civic 1.4is 90ks itno

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
07 септ. 01:31 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda Civic 1.4

1 350 ЕУР

Година: 1991
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток