Македонски | Shqip | English |

Ѓорче Петров | Возила | Автомобили | Honda | Civic | Pazar3

30 апр. 23:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
27 авг. 12:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic Plin atest full Oprema mozna e zamena

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 10:31 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civik 1.4 i

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
19 фев. 22:56 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
22 дек. 14:19 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

HONDA CIVIC 1.4 IS

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
04 дек. 09:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic 1.4 is

1 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 11:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic

1 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 18:23 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 11:33 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic 1.4

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 08:21 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic 1,7 dizel

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
04 ноем. 15:15 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic -07 itno

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
10 септ. 22:29 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda CIvic EG -94

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 19:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

HONDA CIVIC FULL -08

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
21 дек. 14:20 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

HONDA CIVIC 1.8 140 ks -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
14 ноем. 14:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic 1.4 75ks -97

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 12:47 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

HONDA CIVIC -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
07 окт. 00:46 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Civic 2.0 benzin 201ks -10

13 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток