Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Honda Civic | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Honda Civic | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 јун. 13:25 , ,

Civic

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
01 апр. 16:03 , ,

Honda Civic 1.4

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 22:12 , ,

Honda Civic -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 07:10 , ,

Honda Civic

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 10:29 , ,

Honda Civik

650 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 10:56 , ,

Honda Civic -95 registrirana atest plin

1 300 ЕУР Price Reduced

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 16:25 , ,

HONDA CIVIC 2.2 140ks

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 10:41 , ,

Honda Civic

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 10:23 , ,

Honda Civic

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек. 14:48 , ,

Honda Civic

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 15:30 , ,

Honda Civic eg 1.4 redizajn

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 23:16 , ,

Honda Civic

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 16:30 , ,

Honda Civic

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 22:34 , ,

Honda Civic top model

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
15 авг. 21:15 , ,

Honda Civic -95

1 150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 11:58 , ,

Honda Civic 1.7 dizel sport -04

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
16 мај 15:53 , ,

Honda Civic -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Honda Civic | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации