Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Honda | Civic

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 апр. 16:41 ,

Honda Civic

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 22:28 ,

Honda Civic Type R -08 Full&+Dodatna Oprema

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
14 јул. 16:25 ,

Honda Civik -07 ITNO

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 јун. 18:17 ,

HONDA CIVIC 2.2 ICTDI

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 09:20 ,

Honda Civic itno

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
12 окт. 10:09 ,

Honda Civic 1.4 V-TEC

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 02:47 ,

HONDA CIVIC 2.2 CDTI

7 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
19 мар. 15:40 ,

HONDA CIVIC 3DR 1.4 BISEDR plin

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 09:36 ,

Honda Civic -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 18:17 ,

Honda Civic 1.8cc 103kw -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток