Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Honda | Civic

22 јан. 12:31 , ,

Honda Civic

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 15:42 , ,

Honda Civic 2.0 Td -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 18:36 ,

Honda Civic 1.4 is -98 66kw

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток