Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | FR-V

28 јул. 13:21 , ,

Honda FR-V -07

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
26 јул. 20:09 Претпријатие , ,

Honda FR-V 2.2 ctdi extra moze zamena

5 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 19:29 ,

Honda fr-v -07

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 20:37 ,

Honda FR-V 2.2 Diesel

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Honda FR-V 2.2 ctdi extra moze zamena

5 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 01:05 Претпријатие , ,

Honda FR-V 2.2 cdti 140ks -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 11:05 , ,

HONDA FR-V 2.2 CTDI -06 FRV

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 20:36 , ,

HONDA FR-V 2.2 DIZEL

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 21:00 ,

HONDA FR-V 2.2 CTDi

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 20:05 , ,

Honda frv 2.2 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 22:10 , ,

Honda FRV

7 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 23:56 ,

Honda FR-V 2.2 CTDI 6 Sed 103 kw

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 18:09 , ,

Honda FR-V

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
05 ноем. 18:23 , ,

Honda FR-V -06

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 10:10 , ,

Honda FR-V 2.2 i ctdi dizel -05 so 6 sedista

6 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун. 16:40 , ,

Honda FR-V 2.2cdti uvoz Svajcarija -06

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
03 ноем. 15:55 , ,

Honda FR-V -05 moze i zamena za pomala so vasa dop

6 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток