Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | HR-V

30 мај 00:02 , ,

Honda Hrv 2019

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
19 јун. 20:27 ,

Honda HR-V -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 23:05 ,

Honda HR V

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 15:00 Претпријатие ,

Honda HR-V 1.6 16V Sport -01

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
10 фев. 13:26 ,

Honda HRV 1,6RR off road Sport unikat RR design-01

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток