Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | Integra

17 ноем. 13:47 , ,

HONDA INTEGRA Type R -98

7 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 фев. 16:29 ,

HONDA INTEGRA TYPE R -98

6 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток