Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Honda | Jazz

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


01 дек. 18:48 Претпријатие ,

HONDA JAZZ 1.4 I UVOZ OD SVAJCARIA SO EXTRA OPREMA

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:45 , ,

Honda Jazz 1.4 Full Oprema -06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 10:40 Претпријатие , ,

HONDA JAZZ 1.2I UVOZ GERMANIJA

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 01:34 Претпријатие , ,

HONDA JAZZ 1.4 i CH

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 ноем. 13:29 , ,

Honda Jazz -04

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 20:24 , ,

HONDA JAZZ 1.4i TYPE S

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 13:26 Претпријатие ,

HONDA JAZZ 1.4

2 799 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 10:01 Претпријатие , ,

HONDA JAZZ 1.2 BENZ 148.000KM -07 AUTO ZVEKI

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 септ. 00:00 , ,

Honda Jazz 1.4 61kw 2006 godina

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток