Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Honda | Jazz

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 јул. 12:33 , ,

Honda Jazz 1.4

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 јул. 15:29 Претпријатие , ,

Honda Jazz 1.4i 2005 godina

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 15:39
Линк
, ,

Honda Jazz 1.4

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 14:36 , ,

Honda Jazz 1.4 2007

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 03:52 , ,

Honda Jazz 1.4 2007 God

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 12:27 Претпријатие , ,

HONDA JAZZ 1.2 BENZ/PLIN -07 MOBIL-STEF

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 авг. 19:35 , ,

Honda Jazz

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 авг. 16:27 Претпријатие ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN -05 ODLICEN AVTO ALEX

2 780 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 јул. 01:13 , ,

HONDA JAZZ FULL OPREMA

3 590 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток