Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Honda | Jazz | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 авг. 19:35 Автомобили , Скопjе , Центар

Honda Jazz

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
21 авг. 16:27 Претпријатие Автомобили , Велес

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN -05 ODLICEN AVTO ALEX

2 780 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 јул. 01:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HONDA JAZZ FULL OPREMA

3 590 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр. 13:35 Автомобили , Скопjе , Сарај

HONDA JAZZ

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
21 мар. 20:55 Автомобили , Скопjе , Карпош

Honda Jazz

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 21:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HONDA JAZZ

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 ноем. 09:46 Автомобили , Струмица

Honda Jazz 1.4 Automatik Steptronic/Tiptronic

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток