Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Honda | Prelude | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 окт. 00:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda Prelude

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 11:59 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda Prelude

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 16:51 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Honda Prelude -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 09:50 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

HONDA PRELUDE

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 20:46 Автомобили , Велес , Градско

Honda Prelude 2.0 98kw -95

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 18:38 Автомобили , Битола

Honda Prelude -82

Година: 1982
Километража: 20 000 - 24 999
16 мар. 20:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Honda Prelude - 93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 21:28 Автомобили , Тетово

Honda Prelude - 94

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток