Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | Shuttle

18 септ. 13:53 ,

Honda Shuttle 2.2 -97

3 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток