Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Honda | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 окт. 09:24 Автомобили , Струмица

Honda Civic

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
15 окт. 09:12 Автомобили , Струмица

Honda Accord

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
15 септ. 18:52 Автомобили , Струмица , Босилово

HONDA CR-V 2.2 i-CTDi 4WD Exec

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 09:53 Автомобили , Струмица

Honda Accord 2.2 I-DTec 151 HP -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 09:11 Автомобили , Струмица

Honda CR-V

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 јун. 14:04 Автомобили , Струмица

Honda Civic Sport 1.6 v-tech

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 20:44 Автомобили , Струмица

Honda CRV 2.2

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 21:00 Автомобили , Струмица

HONDA FR-V 2.2 CTDi

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 21:47 Автомобили , Струмица , Ново Село

Honda Accord

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 09:46 Автомобили , Струмица

Honda Jazz 1.4 Automatik Steptronic/Tiptronic

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток