Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hummer | H3

16 мај 17:35 , ,

HUMER H3 LUKS

23 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
11 мај 08:12 ,

HUMMER H3

17 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
29 окт. 20:24 ,

Hummer H3 luxury chrom packet skoro nov-06

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
01 окт. 13:25 ,

HUMMER H3 -06

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
13 фев. 01:58 , ,

Hummer H3 -06

18 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
02 фев. 19:24 ,

HUMMER H3 LUXURY CHROM PACKET SKORO NOV-06

24 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток